Program dance sensation

S Klub Olomouc

22. září 2017

Jako na parketu těch nejlepších diskoték 90. let a přelomu milénia – přesně tak se budete cítit i na letošním ročníku Dance Sensation, který proběhne 22. září. A speciální hosté, kteří za námi do Olomouce přijedou, vás zaručeně dostanou!

“Na jedinečnou taneční párty se svými eurodance hity dorazí známé duo Captain Jack a těšit se můžete na ty největší pecky nejen z jejich alba 90´s Mega party. Kromě toho budete mít šanci naživo vidět a slyšet i populární dívčí skupinu Holki a zavzpomínat na jejich megahity Jsi senzační nebo Už mi nevolej,” láká na vystoupení oblíbených hudebních hvězd ředitel pořádající agentury Forsberg Marek Berger.

Fenomenální devadesátková párty však koncerty skupin Captain Jack a Holki ani zdaleka nekončí. Vaše vzpomínky na 90. léta oživí tím nejlepším hudebním výběrem také exkluzivní Dj´s – mezi nimi např. i Lukáš Kobza a Marek Berger z Radia Haná se songy, na kterých jsme vyrůstali. Nejen díky tomu slibuje Dance Sensation skvělou zábavu plnou tance po celý večer i noc a to si zkrátka nesmíte nechat ujít!

Že už chcete mít svou vstupenku?

Limitovaná edice je již nyní k dispozici na www.ticketstream.cz za 390 Kč. Za zvýhodněnou cenu 370 Kč si vstupenky můžete zakoupit v > BOWLAND bowling center v Galerii Šantovka v Olomouci nebo zarezervovat prostřednictvím formuláře na tomto webu v sekci Vstupenky.

INTERPRETI

Článek

Captain Jack

Čárky

Na jedinečnou taneční párty se svými eurodance hity dorazí legendární duo Captain Jack a těšit se můžete na ty největší pecky nejen z jejich alba 90´s Mega party.

Holki

Čárky

Díky Dance sensation budete mít šanci naživo vidět a slyšet i populární dívčí skupinu Holki a zavzpomínat na jejich megahity Jsi senzační nebo Už mi nevolej.

Článek
Článek

Exkluzivní DJs

Čárky

Vaše vzpomínky na 90. léta oživí tím nejlepším hudebním výběrem také exkluzivní Dj´s – mezi nimi např. Lukáš Kobza a Marek Berger z Radia Haná.

Rezervace vstupenek